خانه » طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی

محتوا پنهان

مبحث آموزش از آن دسته موضوعاتی است که با گذر زمان تغییرات بسیاری به خود دیده است. در حال حاضر آموزش از راه دور یکی از موضوعات پر طرفدار است . این اتفاق یک فرصت ایده آل برای موسسات آموزشی ایجاد شده است تا با طراحی سایت آموزش آنلاین خدمات آموزشی را به طیف وسیعی از افراد جامعه ارائه دهد. ویستا به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به طراحی سایت کنید. برای مشاهده قیمت طراحی سایت بیمه و نیز نمونه کار های ویستا روی دکمه های زیر کلیک کنید

با پیشرفت تکنولوژی و فن آوری های جدید، نیاز انسان ها برای استفاده از راههای جدید ارتباطی روز به روز بیشتر شد.بسیاری از مشاغل برای دستیابی به اهدافشان استفاده های مختلفی از اینترنت میکنند.در این بین نیاز به استفاده از اینترنت و طراحی سایت برای موسسات آموزشی و آموزشگاهی بیشتر از صنوف دیگر احساس می شود.در طراحی سایت آموزشی باید بتوان ارتباط درست بین متقاضیان آموزش و موسسات آموزشی برقرار کرد. یعنی بهتر است در چیدمان خدمات توجه بیشتری را داشته باشیم تا در دسترس کلیه کاربران سایت به راحتی قرار بگیرد. در این متن درباره ویژگی های طراحی سایت آموزشی اختصاصی مجموعه طراحی سایت آموزشی و امکانات مناسب برای سایت های آموزشی صحبت می کنیم.
2 دلیل عمده که طراحی سایت آموزشی را برای شما به صرفه میکند عبارتند از:
•    دسترسی راحتترکاربران و صرفه جویی در زمان
•    قابلیت دسترسی به افراد بیشتر در نقاط مختلف و از فواصل دور بدون محدودیت مکانی
فرض کنید صاحب یک آموزشگاه در تهران هستید افرادی که به طور حضوری به آموزشگاه شما مراجعه میکنند عمدتاً از شهر تهران و حتی از مکان های نزدیک به آموزشگاه هستند، در این حالت دسترسی شما حتی در خود تهران هم محدود به چند منطقه نزدیک است ولی با طراحی سایت و ارائه امکانات آموزشی مورد نیاز در آن با صرف هزینه و منابع بسیار کمتر امکان دسترسی به کاربران بیشتر حتی در دورترین نقاط ایران را خواهید داشت.

ویژگی های طراحی سایت آموزشی :

در موفقیت طراحی سایت آموزشی ویژگی های زیادی  مطرح است. سایت های آموزشی طراحی شده با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند و هدفی که برای آن طراحی شده اند ویژگی های خاص خود را دارند. ما اینجا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم :

ریسپانسیو بودن در طراحی سایت آموزشی :

با گسترده و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی می باشد. حدود 50 درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده می کنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد . از طرف دیگر درصد زیادی از مخاطبان سایت های آموزشی را جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند که این دسته از مخاطبین برای مشاهده سایت استفاده بیشتری از موبایل و تبلت دارند.

انعطاف پذیری در طراحی سایت آموزشی :

سایت های آموزشی و آموزشگاهی باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند. از طرف دیگر سایت های آموزشی باید این ویژگی را هم داشته باشد که بسته به نیازهای آینده مجموعه ، امکان اضافه شدن قسمت های جدید به راحتی فراهم باشد. به عنوان مثال اضافه کردن زبان جدید به سایت یا امکانات دیگر.

اهداف و مأموریت خود را مشخص کنید :

وب سایت های آموزشی مانند دیگر وب سایت ها هستند با کمی انتظارات متفاوت. در ابتدا قبل از انتخاب قالب سایت، باید دقیقاً اهداف و مأموریت خود را مشخص کنید. برای مثال اگر قصد ارائه مطالب آموزشی برای کودکان 9 ساله را دارید باید ظاهر سایت و چینش آن به شکلی باشد که هم برای کودکان و هم والدینشان خوشایند و کاربردی باشد. یا اگر قصد ارائه خدمات آموزشی برای مقاطع تحصیلی بالا را دارید باید سایتتان تخصصی تر و با ظاهری حرفه ای تر طراحی شود.

تمرکز اصلی سایت: ارائه اطلاعات

سایت های آموزشی باید تا جایی که میتوانند در زمینه های مرتبط با فیلد کاریشان اطلاعات ارائه کنند تا بتوانند افرادی که در اینترنت به دنبال اطلاعات مشابه هستند را جذب کرده و به عنوان کاربر دائمی خود نگه دارند. بعضی از مؤسسات آموزشی مثلا دانشگاه ها ممکن است چندین دانشکده داشته باشند که تمام این دانشکده ها باید به صورت دسته بندی شده و با دسترسی راحت در وب سایت در اختیار کاربران قرار بگیرند.  تمام دانشجویان و کاربران باید بتوانند به راحتی در سایت به دانشکده های مختلف رفته و به دنبال اطلاعات مورد نظر خود بگردند.
همه اینها به این معنی است که در سایت های آموزشی بیشتر از طراحی و ظاهر باید به محتوا توجه کنید. همچنین میتوانیی بخشی را در سایت به مطالب و فرم های قابل دانلود اختصاص دهید.

رنگ های مناسب برای وب سایت های آموزشی :

رنگ های مورد نظر برای وب سایتتان را اب دقت انتحاب کنید. دقت کنید که این رنگ ها باید در تناسب با لوگوی آموزشگاه و همچنین بروشورها و پوسترهای آموزشگاه باشد تا حس یکپارچگی ایجاد نماید.
به طور کلی در سایت های آموزشی باید به سمت رنگ های خنثی و تأییدی بروید مانند سبز، قهوه ای، آبی و سفید. این رنگ ها ناخودآگاه حس جدیت، تکامل، قدرت و اعتماد را انتقال میدهند. افراد نیاز دارند که به شما و خدماتتان اعتماد کنند و روانشناسی رنگ ها در این مورد میتواند به شما کمک کند تا این حس را در کاربر ایجاد نمایید.

استفاده از انواع عناصر تصویری :

در آخر، سعی کنید با اضافه کردن تصاویر و ویدئوهایی از نحوه ارائه خدمات، کیفیت و خدمات خود را بیشتر به کاربران معرفی نمایید. برای مثال، اگر آموزشگاه رانندگی دارید، میتوانید ویدئوهایی از نحوه آموزش را در وب سایت قرار دهید. همچنین تصاویری از امکانات موجود در آموزشگاه و کلاس ها ارائه کنید تا کاربر به یک تصویر ذهنی از کلاس ها و امکانات آن برسد. حتی میتوانید از اجزاء تعاملی مثل چت آنلاین برای پاسخگویی به سؤالات کاربران و راهنمایی آن ها استفاده کنید. هدف ایجاد حس مهم بودن در کاربر و جلب اعتماد او میباشد که با به کارگیری این عناصر دسترسی به این هدف آسان تر میشود.

اهمیت طراحی سایت آموزشی

با توجه به گسترش اینترنت پرسرعت در سطح کشور و ارائه خدمات آنلاین، شرایطی ایجاد شده که مردم برای ساده ترین کارهای خود نیز در ابتدا به جستجو در اینترنت بپردازند. این اتفاق باعث شد که بسیاری از کسب و کارها برای ادامه فعالیت خود مجبور باشند که اقدام به طراحی سایت نمایند. در زمینه آموزش نیز اوضاع به همین شکل می باشد. با استفاده از طراحی سایت آموزشی این امکان وجود دارد که کاربران دسترسی راحتی به مطالب شما داشته باشند و در زمان و هزینه هایشان صرفه جویی شود. همچنین قادر خواهید بود که به افراد بیشتری در فواصل بسیار دور،خدمات آموزشی خود را ارائه نمایید. برای مثال درصورتی که شما دارای یک آموزشگاه درتهران باشید، تنها به ساکنین این شهر میتوانید خدمات ارائه دهید اما با طراحی طراحی سایت آموزشی قادر خواهید بود که در دورترین نقاط کشور هم کاربر فعال داشته باشید.

طراحی سایت موسسات آموزشی

موسسات آموزشی  برای این که بتنوانند خدمات خود را به سایر افراد معرفی کنند به طراحی سایت موسسه آموزشی نیاز دارند. فرقی نمی کند زمینه فعالیت این موسسات چی باشد . از آموزشگاه های آموزشی دانشگاه گرفته تا آموشگاه های هنری ، می توانند از طراحی سایت آموزش مجازی استفاده کنند . طراحی سایت آموزشگاه بهترین راه معرفی سوابق ، فعالیت ها می باشو نیز یک مزیت زقابتی در بین آموزشگاه ها ایجاد می شود.  مخصوصا اینکه امروزه اکثر مردم به ویژه افرادی که اهل کسب مهارت و آموزش هستند، برای تحقیق و کسب اطلاعات و در نهایت تصمیم گیری بیشتر از اینترنت و جست و جوهای اینترنتی استفاده می نمایند.

قیمت طراحی سایت آموزشی

تخمین زمان و قیمت طراحی سایت آموزشی با توجه به امکانات و ویژگی های متفاوتی که میتوان برای وبسایت در نظر گرفت میتواند بسیار متفاوت باشد. یکی از موضوعاتی که در هزینه طراحی سایت آموزش آنلاین، موثر است استفاده از هاست قوی می باشد. از آنجا که این نوع وبسایت ها می توانند  بازدید بالایی از سوی دانشجویان و دانش آموزان داشته باشد،  سایت نیاز به استفاده از سرور های قدرمند وجود دارد. شما با تماس با تیم مشاوره، میتوانید از تعرفه ساخت سایت آموزشی  و در مورد ویژگی های دیگر سایت، مطلع شوید. برای آگاهی بیش تر شما عزیزان ما سه مورد از طراحی سایت های معروف از قبیل طراحی سایت فرادرس ، طراحی سایت بیمه مکتب خونه و طراحی سایت تخته سفید را بررسی می کنیم . تیم ویستا آماده خدمت رسانی به شما در زمینه طراحی سایت آموزش مجازی می باشد. 

قابلیت ها و امکانات طراحی سایت آموزشی

یک وب سایت آموزشگاهی که برای معرفی خدمات و پتانسیل های موجود خود و همچنین ثبت نام آنلاین، برگزاری دوره های آموزشی و … صورت می گیرد بایستی مجهز به ابزارها و امکاناتی باشد تا اهداف خود را دنبال نماید، از جمله اینها عبارتند از:

۱ – تاریخچه آموزشگاه

۲ – طراحی صفحه اخبار

۳- طراحی بخش دوره های آموزشی

۴ – طراحی صفحه معرفی اساتید و مربیان

۵ – بخش شرایط ثبت نام

۶- برنامه زمان بندی کلاس ها

۷ – طراحی سیستم ثبت نام

۸ – معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی

۹ – طراحی قسمت صدور مدارک

۱۰ – طراحی صفحه ویدیوهای آموزشی

۱۱ – ساخت گالری

۱۲ – طراحی انجمن گفت و گو

۱۳ – طراحی صفحه نظرات

۱۴ – امکانات دیگر طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت آموزشی و یا طراحی سایت آموزشگاهی برای ارائه خدمات آموزشی مختلف اجرا و انجام می گیرد. امروزه آموزش به عنوان مقوله مهمی در توسعه و رشد و شکوفایی جوامع بشری و دستیابی آنها به مدارج بالا و نائل شدن به سطح زندگی مطلوب و ایده آل شناخته شده است. لذا طراحی سایت آموزشی برای عرضه آموزش های مختلف به مخاطبان خارج از شکل های سنتی آن مورد توجه قرار گرفته است.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت ی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت آموزشی خود خواهید کرد.

بگذارید ابتدا به هدف اصلی طراحی یک سایت آموزشی نگاهی بیندازیم. برگزاری کلاسها به صورت آنلاین و کاملا مجازی از بزرگترین اهداف راه انداری چنین وب سایتی توسط شما میتواند باشد چرا که امروزه آموزش آنلاین طرفداران خاص خودش را دارد و انتظار می رود بشر از قابلیت های آموزش مجازی و آنلاین در آینده بیشتر بهره مند شود. نداشتن وقت کافی یا دور بودن از موسسه آموزشی میتواند از مهمترین دلایل برگزاری کلاسها به صورت آنلاین باشد. همکاران ما و مشاوران در  طراحی 8ss  آماده ارائه همه گونه مشاوره در این زمینه به شما هستند تا با خیال آسوده اقدام به سفارش و طراحی چنین وب سایت نمایید.

 

آموزشگاه ها در هر زمینه فعالیتی که باشند، از مهدکودک ها گرفته تا مدارس و دبیرستان ها و آموزش های دانشگاهی و همچنین آموزش های عالی و  تکمیلی، آموزشگاه های فنی و حرفه ای مانند آموزشگاه های آشپزی، مراکز ارائه دهنده آموزش های تعمیرات لوازم صوتی و تصویری یا تعمیرات خودرو و …. آموزشگاه های هنری و صدها طیف گسترده آموزشگاهی به حتم جهت معرفی کلاس ها، استادان و امکانات و خدمات آموزشی خود نیاز به وبسایت دارند. طراحی وب سایت آموزشگاه بهترین راهکار است که می تواند معرف سوابق و فعالیت ها و مزایای آموزشگاه در بین رقبا باشد. مخصوصا اینکه امروزه اکثر مردم به ویژه افرادی که اهل علم اندوزی و آموزش هستند، برای تحقیق و کسب اطلاعات و در نهایت تصمیم گیری بیشتر از اینترنت و جست و جوهای اینترنتی استفاده می نمایند. بنابراین وبسایت آموزشگاهی که بصورت حرفه ای و مطلوب طراحی و مدیریت شده باشد و علی الخصوص در نتایج جست و جوی کاربران در گوگل جایگاه مناسبی یافته باشد، می تواند نقش بسزایی در جذب مشتریان آموزشگاه ایفا کند.

علاوه بر جذب مشتریان جدید، طراحی سایت آموزشگاه باید آنگونه سیستماتیک باشد که متعلمان و فراگیران کنونی آموزشگاه و حتی فارغ التحصیلان آن نیز همچنان بتوانند از طریق وب سایت با آموزشگاه در ارتباط و تعامل باشند و از محتوا و امکانات آن استفاده نمایند.

با در نظر گیری مطالب فوق مجموعه ای از ساخت و طراحی سایت همچون: طراحی سایت آموزش آنلاین، طراحی سایت مدارس، طراحی سایت دانشگاه، طراحی سایت آموزشگاه های فنی و حرفه ای، طراحی سایت مراکز علمی جزو مقوله ساخت و اجرای طراحی سایت آموزشی محسوب می گردند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

ویژگی های مهم در طراحی سایت آموزشی

در موفقیت طراحی سایت آموزشی ویژگی های زیادی  مطرح است. سایت های آموزشی طراحی شده با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند و هدفی که برای آن طراحی شده اند ویژگی های خاص خود را دارند. ما اینجا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم :

ریسپانسیو بودن در طراحی سایت آموزشی

با گسترده و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی می باشد. بر اساس آمار گوگل حدود ۵۰ درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده می کنند و این آمار در سال های آینده به مراتب بیشتر نیز خواهد شد بنابراین در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد . از طرف دیگر درصد زیادی از مخاطبان سایت های آموزشی را جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند که این دسته از مخاطبین برای مشاهده سایت استفاده بیشتری از موبایل و تبلت دارند.

انعطاف پذیری در طراحی سایت آموزشی

سایت های آموزشی و آموزشگاهی باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند. از طرف دیگر سایت های آموزشی باید این ویژگی را هم داشته باشد که بسته به نیازهای آینده مجموعه ، امکان اضافه شدن قسمت های جدید به راحتی فراهم باشد. به عنوان مثال اضافه کردن زبان جدید به سایت یا امکانات دیگر.

اهداف و مأموریت خود را مشخص کنید

وب سایت های آموزشی مانند دیگر وب سایت ها هستند با کمی انتظارات متفاوت. به طور کلی اصول کلی طراحی وبسایت با هر قابلیتی تغییر چندانی نخواهد کرد. در ابتدا قبل از انتخاب قالب سایت، باید دقیقاً اهداف و مأموریت خود را مشخص کنید. برای مثال اگر قصد ارائه مطالب آموزشی برای کودکان ۹ ساله را دارید باید ظاهر سایت و چینش آن به شکلی باشد که هم برای کودکان و هم والدینشان خوشایند و کاربردی باشد. یا اگر قصد ارائه خدمات آموزشی برای مقاطع تحصیلی بالا را دارید باید سایتتان تخصصی تر و با ظاهری حرفه ای تر طراحی شود.

 ارائه اطلاعات دقیق

سایت های آموزشی باید تا جایی که میتوانند در زمینه های مرتبط با فیلد کاریشان اطلاعات ارائه کنند تا بتوانند افرادی که در اینترنت به دنبال اطلاعات مشابه هستند را جذب کرده و به عنوان کاربر دائمی خود نگه دارند. بعضی از مؤسسات آموزشی مثلا دانشگاه ها ممکن است چندین دانشکده داشته باشند که تمام این دانشکده ها باید به صورت دسته بندی شده و با دسترسی راحت در وب سایت در اختیار کاربران قرار بگیرند.  تمام دانشجویان و کاربران باید بتوانند به راحتی در سایت به دانشکده های مختلف رفته و به دنبال اطلاعات مورد نظر خود بگردند.
همه اینها به این معنی است که در سایت های آموزشی بیشتر از طراحی و ظاهر باید به محتوا توجه کنید. همچنین میتوانیی بخشی را در سایت به مطالب و فرم های قابل دانلود اختصاص دهید.

رنگ های مناسب برای وب سایت های آموزشی

رنگ های مورد نظر برای وب سایتتان را اب دقت انتحاب کنید. دقت کنید که این رنگ ها باید در تناسب با لوگوی آموزشگاه و همچنین بروشورها و پوسترهای آموزشگاه باشد تا حس یکپارچگی ایجاد نماید.
به طور کلی در سایت های آموزشی باید به سمت رنگ های خنثی و تأییدی بروید مانند سبز، قهوه ای، آبی و سفید. این رنگ ها ناخودآگاه حس جدیت، تکامل، قدرت و اعتماد را انتقال میدهند. افراد نیاز دارند که به شما و خدماتتان اعتماد کنند و روانشناسی رنگ ها در این مورد میتواند به شما کمک کند تا این حس را در کاربر ایجاد نمایید.

استفاده از انواع عناصر تصویری

سعی کنید با اضافه کردن تصاویر و ویدئوهایی از نحوه ارائه خدمات، کیفیت و خدمات خود را بیشتر به کاربران معرفی نمایید. برای مثال، اگر آموزشگاه رانندگی دارید، میتوانید ویدئوهایی از نحوه آموزش را در وب سایت قرار دهید. همچنین تصاویری از امکانات موجود در آموزشگاه و کلاس ها ارائه کنید برای سایت داشتن پیام خوش آمد بگویید به خود  تا کاربر به یک تصویر ذهنی از کلاس ها و امکانات آن برسد. حتی میتوانید از اجزاء تعاملی مثل چت آنلاین برای پاسخگویی به سؤالات کاربران و راهنمایی آن ها استفاده کنید. هدف ایجاد حس مهم بودن در کاربر و جلب اعتماد او میباشد که با به کارگیری این عناصر دسترسی به این هدف آسان تر میشود.

معیارهای 8ss برای طراحی سایت آموزشی

اولین معیار 8ss این است که  قالب وب سایت و گرافیک آن با توجه به موضوع آن باید به شکلی صحیح و حرفه ای کار شود. مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت آموزشی بایستی مطالب را به طور واضح در سایت مشاهده نمایند. یک وب سایت ضعیف و معمولی می تواند به آسانی کاربران را فراری دهد. پس طراحی سایت آموزشی باید به درستی و رعایت اصول سایت های آموزشی انجام گیرد تا کاربرانی که وارد سایت شده اند شیفته و جذب آن شوند. به این موضوع خاص نیز توجه داشته باشید که اگر چند تخصص را باهم ارائه می دهید پس شما نیاز به طراحی وبسایت آموزشگاهی دارید.

معیار بعدی 8ss توجه به این نکته است که در صورت عدم وجود مخاطب برای یک طراحی سایت آموزشی، برای گردآوری مخاطبان به شکل هدفمند و جامع ، لازمه اش این است که سایت آموزشگاهی، قدرتمند در موتور جست و جوگر گوگل ظاهر شود. در صورتی که وب سایت بتواند در کلمات کلیدی و هدف خود در نتایج گوگل رتبه ی بالایی کسب کند، می تواند به نتیجه ی خود به سهولت و بدون کمترین هزینه ای برسد. این کار با داشتن وب سایت حرفه ای و طراحی بر اساس سئو و موتورهای جست و جوگر و تکنیک های اجرایی سئو توسط طراحان حرفه ای 8ss امکان پذیر است. بارزترین تخصص  طراحی سایت 8ss، طراحی سایت بر مبنای جدیدترین الگوریتم های گوگل می باشد.

همچنین پیاده سازی و اجرای پنل مدیریت به زباه فارسی و با کاربری آسان بریا مدیر سایت به منظور بروزرسانی و  افزودن محتوا و محصولات جدید به سایت،  طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو و بکار گیری تکنولوژی های مانند لاراول در طراحی سایت حرفه ای توسط 8ss انجام گردیه و ارایه خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت آموزشی برای موتورهای جستجو از دیگر سرویس های 8ss است.

8ss همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگلرا برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید. فروشنگان و تولیدکنندگان محترم فعال در زمینه آجیل و خشکبار می توانند جهت مشاوره و کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرند.

اگر قصد طراحی سایت آموزش آنلاین برای آموزشگاه عمومی یا خصوصی خود را دارید دو راه کلی رو به روی

شما وجود دارد. از یک خدمات طراحی سایت آموزش آنلاین استفاده کنیدیا این که خودتان به تنهایی این کار را

انجام دهید. اگر مورد دوم را انتخاب کنید با یک سری پوسته ها و خدماتی رو به رو خواهید شد که می توانید از

خانه این طراحی را انجام دهید.اما طراحی سایت آموزش مجازی دقیق و حرفه ای نیاز به یک تیم حرفه ای

هم خواهد داشت.بنابراین انجام دادن کار به تنهایی ممکن است خیلی طول بکشد.

استفاده از خدمات طراحی وبسایت باعث می شود که:

فرایند با سرعت بیشتری به جلو حرکت کند. همچنین باعث می شود که روی زمان پایان پروژه حساب کنیدو بودجه ای

برای اینکار درنظر بگیرید. با یک تیم طراحی در ارتباط قرار می گیرید که از قبل تجربهطراحی سایت آموزش آنلاین

را داشته است. در 8ss ما می دانیم که چطور یکوبسایت آموزشگاهی موفق خواهد شد. همچنین

با تمام روند طراحی آن از ابتدا آشنایی داریم.واقعیت این است که طراحی سایت تجاری با طراحی سایت آموزش

آنلاین متفاوت است.بسیاری از طراحان سایت آموزشگاهی اشتباهات معمولی را مرتکب می شوند.

اشتباهات معمول در طراحی سایت آموزش آنلاین

هدایت کردن اشتباه کاربر: طراحی سایت آموزش آنلاین باید کاربر پسند باشند.تعداد کلیک های کاربر

بعد از طراحی سایت آموزش آنلاین باید به حداقل برسد تا کاربرانبرای رسیدن به هدفشان دچار سختی نشوند.

حوصله سر بر بودن: طراحی سایت آموزش آنلاین باید به گونه ای انجام شود که نوجوانان و کودکان را به

راحتی به خود جذب کند. اگر سایت شما خسته کننده باشد این قشر از جامعه را به راحتی ازدست خواهید داد.

طراحی سایت آموزشی

دانش آموزان با مشکل یادگیری روبه رو نیستند، بلکه به دلیل انعطاف ناپذیر بودن برنامه های درسی دچار

بیزاری از یادگیری شده اند و برنامه های درسی رایج را مطابق با مغزها و ذهنهای تغییریافته خویش نمی یابند.

طراحی سایت آموزش آنلاین یکی از روش های مقرون به صرفه است. نتایج پژوهشها نشان میدهد که نزدیک

به نیمی از افراد جامعه، حس بینایی برتری دارند و نزدیک به یک پنجم از برتری حس شنوایی برخوردارند؛یعنی از

راه گوش بهتر یاد میگیرند. بیش از یکسوم دانش آموزان از راه لمسی و جنبشی بهتر یاد میگیرند.

نمونه سایت آموزش آنلاین

در 8ss سایت های آموزشی فراوانی را طراحی کرده ایم.یک نمونه سایت آموزش آنلاین

پی سی کلاس است. این طراحی سایت آموزشی تمام امکاناتی که یکنمونه سایت آموزش آنلاین به آن نیاز دارد

را در خود جای داده است.برای این که یک نمونه سایت آموزش آنلاین را مشاهده کنید به این طراحی سایت آموزشی

مراجعه کنید.پس از مراجعه به این طراحی سایت آموزشی با دقت قسمت های مختلف را مشاهده کنید.این سایت

بزرگترین و پربازدیدترین طراحی سایت آموزشی آنلاین است که توسط تیم 8ss طراحی شده است.

در این نمونه سایت آموزش آنلاین دوره هایی وجود دارند که دانش آموزان می توانند از آنها استفاده کنند.

طراحی سایت آموزشی

با اهداف برپاسازی کلاس‌ها به صورت آنلاین و کاملا مجازی از مهمترین اهداف طراحی این نمونه سایت آموزش آنلاین

است که از مهمترین دلایل تشکیل کلاسها به صورت آنلاین می تواند موارد مختلف همچون جلوگیری از اتلاف وقت،

یا دور بودن از موسسه آموزشی شما باشد.مشاوران 8ss آماده ارائه همه گونه مشاوره در این زمینه

به شما هستندتا با خیال آسوده اقدام به سفارش و طراحی چنین نمونه سایت آموزش آنلاین نمایید.

خدمات ارائه شده در یک طراحی سایت آموزشی

  • ایجاد کلاس آنلاین و مجازی
  • اعلام دوره های آموزشی و دسته بندی آنها و ارائه نسخه دانلود شدنی
  • ثبت نام به صورت آنلاین و دریافت شهریه توسط درگاه بانکی و …
  • گرفتن آزمونها به صورت آنلاین و اعلام نتیجه آزمون در همان لحظه
  • فروشگاه کتاب به صورت آنلاین برای استفاده از کتابها و دانلود آنها
  • نمایش اخبار و مقالات در جهت جذب بیشتر متقاضیان آموزش
  • تاریخچه و معرفی مرکز آموزشی
  • اخبار مرکز آموزشی و سایر اخبار مرتبط

هدف مدیر در طراحی سایت آموزشی

اگر از مدیران یک موسسه آموزشی باشید داشتن یک نمونه سایت آموزش آنلاین ایده آل می تواند

به طور شگفت آوری در جذب مخاطبان بیشتر و افزایش آمار ثبت نام و برپایی کلاسها در مرکز آموزشی

شما کمک نماید.مطمئن باشید هم اکنون اساتیدی که در موسسه شما مشغول تدریس هستند

با دیدن عکس و رزومه و پروفایل شخصی خودشان در طراحی سایت آموزشی خرسند خواهند شد

و از کار کردن در موسسه شما به خود و شما افتخار میکنند. سعی کنید با داشتن طراحی سایت آموزشی

هم دانشجو و هم استاد را راضی نگه دارید تا سود شما از این راه افزایش پیدا نماید.

طراحی سایت آموزش مجازی

طراحی سایت آموزش مجازی به طور موفقیت آمیز به خودی خود انجام نخواهد شد.اگر طراحی خود را به کسی

واگذار کنید که تجربه ای در این بازار کار داشته باشد بهترین نتیجه را خواهید گرفت.هدف شما این است که طراحی

سایت آموزشگاهی خود را به کسی بسپارید کهدر زمینه طراحی سایت آموزش مجازی تجربه قبلی داشته باشد.

طراحی یک سایت آموزش مجازی به طور موفقیت آمیز به موارد بسیاری از فونت گرفته تا ترکیب صفحه ای بستگی دارد.

علت مقرون به صرفه بودن طراحی سایت آموزش مجازی

صرفه جویی در زمان و امکان دسترسی راحتر برای کاربران.مرتفع شدن محدودیت مکانی، زمانی و امکان

دستیابی به کاربران بیشتر در نقاط مختلف و از فواصل دور.زیرا پس از طراحی سایت آموزش مجازی در

اینترنت قابلیت دسترسی از هر نقطه ای امکان پذیر خواهد بود.اکثر مراکز آموزشی که از سیستم

آموزشی سنتی و حضوری استفاده می کنند فقط می توانند از مراجعه حضوری افراد به آموزشگاه

برخوردار باشند که اکثرا هم این افراد از مناطق نزدیک به آموزشگاه هستند،

در این حالت دسترسی شما حتی در خود شهرتان هم به چند مجاور محدود است.

طراحی سایت آموزشی

اگر یک طراحی یک سایت آموزشگاهی به گونه ای انجام شود که در نهایت استفاده از آن ساده باشد

و به طور حرفه ای طراحی شود، باعث می شود که دنیایی از موقعیت ها برای  آموزشی شما فراهم گردد.

بعد از طراحی سایت آموزشی می توانید دانش آموزان جدیدی را به طرف خود جذب کنید.

همچنین می توانید مدرسان بهتری را نیز استخدام کنید. با طراحی سایت آموزشی می توانید با و

الدین و دانش آموزان به طور آنلاین ارتباط داشته باشید. بهتر است طراحی سایت آموزشی خود را به دست افراد

حرفه ای بسپارید که قبلا هم در این زمینه تجربه داشته اند. البته خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید،

فقط ممکن است وقت گیر باشد. گاهی اوقات نیز طراحی سایت آموزشی با شکست مواجه می‌شود.

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های جديد:

بويژه فناوری های مربوط به عرصه اطّلاعات و ارتباطات، زمينه تحولات سريع در جهان فراهم شده است.

یکی از این زمینه‌ها طراحی سایت آموزشی است. اين تحولات نيز دنياي جديدی را شكل داده و

به ظهور رسانده كه از قسمت های متعادلی تشكيل شده است.بخش هايی كه جمع شدن آنها در كنار يكديگر

در شبكه جديد اطّلاعات، تعاملی نه از سر اتّفاقكه از روی اجبار ناشی از ضرورت تاريخی است. طراحی سایت آموزشی

كه قرار است انسان را براي آينده آماده كند،بايد توانايی رويارويی با چالش‌هايی كه تحولات كنونی بر روی نسل حاضر

قرار می دهد را داشته باشد.از اين رو بايد ماهيت آن پويا، تغيير پذير و منعطف باشد و در جهت رشد، تعالی و تغيير حركت كند.

چرا طراحی سایت 8ss ؟

 طراحی سایت 8ss با تکیه بر تخصص و بهره گیری از طراحان سایت حرفه ای ،

یکی از بهترین  های طراحی وب در عرصه طراحی سایت تهران ، طراحی اپلیکیشن ،

سئو و بهینه سازی سایت است. وجه تمایز ما با دیگر  های طراحی وب سایت در جلب رضایت

مشتری است کهاین امر تنها با ارائه کار با کیفیت محقق می شود. طراحی سایت به روز با سرعت لود بالا ،

طراحی اختصاصی ، ارائه مشاوره فنی ، تعهد و مسئولیت در قبال کار از مزایای کار با  ما است.

برای مشاوره و برآورد هزینه طراحی وبسایت با مشاورین ما تماس برقرار کنید.

طراحی سایت آموزشی در قرن حاضر

نقش فناوری در انتقال علوم باعث شده است تا فراگیری با سرعت زیادی وسعت یابد و رشد نوآوری

در آموزش علوم، با سرعتی بیشتر از عمر ما طی شود. بنابراین، استفاده از شیوه هایی که منجر به

یادگیری و کاربردی شدن علوم تجربی و یافتن مصداقهای آن در زندگی باشد و باعث شود که

فرد با استفاده از فناوری روز بتواند در صورت نیاز به کسب دانش و اطلاعات بپردازد، به طراحی و برنامه ریزی نیاز دارد.

طراحی سایت آموزشی برای دانش آموزان قرن بیست ویکم کار آسانی .

طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت آموزشی