ادمین سایت وردپرس

ادمین سایت وردپرس در کرج

ادمین سایت وردپرس مدیر ادمین کاربری در وردپرس است. هنگامی که کاربر WordPress را نصب می کند ، یک کاربر جدید با نام کاربری و رمز عبور تعریف شده در هنگام نصب ایجاد می کند. اختصاص داده شده به اولین کاربر کاربر کاربر مدیر. آنها می توانند همه کارها را در ادمین وب سایت WordPress انجام دهند و عملکرد کاملی داشته باشند.

کاربر با مدیر می تواند سایر کاربران را با همان سرپرست اضافه و حذف کند. هنگام دادن یک مدیر ادمین به کاربر ، مهم است که به یاد داشته باشید که ادمین توانایی حذف و یا تولید محتوا در کرج را دارد.

مدیر تنها  ادمین کاربری است که قادر به ارتقاء یک وبلاگ وردپرس است. آنها می توانند مضامین را تغییر داده و فایلهای اصلی وردپرس

لطفا بازخورد خود را اینجا بگذاریدx
را با استفاده از ویرایشگر موضوع ساخته شده ویرایش کنند. آنها همچنین فرصتی برای اضافه کردن ، حذف و تغییر هر پلاگین در سایت به همان روش دارند.

در بیشتر موارد فقط یک ادمین وجود دارد. در صورت نصب بیشتر وردپرس سایت ، برخی از کارکردهای سرپرست به Supermministrator اختصاص داده می شوند. ادمین فوق العاده می تواند مضامین را تغییر دهد ، کاربران جدید را اضافه کند ، افزونه ها و شبکه مدیر سایت را اضافه و حذف کند ، در حالی که مدیر مدیر فقط مربوط به مدیر در سایت است.

ادمین سایت وردپرس
ادمین سایت وردپرس

ادمین سایت

ادمین سایت اغلب بسته به نوع شرکت صاحب سایت متفاوت است. اگر در یک شرکت بزرگ مدیر وب سایت شوید، افراد زیادی مانند سازندگان، کارکنان تولید محتوا، مشاوران بهبود وب سایت و غیره وجود دارند.

ادمین سایت
ادمین سایت

آنها با شما کار خواهند کرد و شما مسئول هماهنگی آنها هستید. به این ترتیب آموزش هر یک از کارکنان باید در راستای اهداف تعیین شده توسط موقعیت باشد.

لطفا بازخورد خود را اینجا بگذاریدx
در واقع شما مسئول سایت هستید. با این حال، اگر در یک شرکت کوچکتر هستید، کارهای زیادی باید انجام دهید، مانند طراحی و پردازش عناصر وب سایت، تولید محتوا، سئو سایت در کرج بهینه سازی و غیره.
تقریباً یک ادمین سایت چه کسی بیشتر به دنبال آن بود؟ شما می خواهید قدرتمندترین کار انجام شده توسط صاحبان وب سایت را ببینید.

ویژگی ادمین سایت

ویژگی ادمین سایت بنابراین آیا دقیقاً می دانید ادمین سایت موقعیت یابی کیست؟ شما می خواهید بتوانید حدس بزنید که مدیر یا ادمین سایت کدام گزینه ها را دارد!

با انگیزه و هنرمندانه: انگیزه یکی از مهم ترین مولفه های موفقیت یک ادمین سایت است. یک وب مستر سودآور ابتدا باید برای مدیریت موقعیت یابی هدفی تعیین کند و سپس بر اساس اهداف تعیین شده خود یک انتقال خلاقانه انجام دهد.

متعصبان وب: فقط افرادی که می خواهند با لپ تاپ و مشاغل آنلاین کار کنند می توانند ساعات زیادی را در وب سایت سپری کنند.

ویژگی های یک ادمین سایت
ویژگی های یک ادمین سایت

انرژی مدیریت خدمه: داشتن قدرت مدیریت نیروی انسانی و رشد، کلید آگاهی از استراتژی های مدیریت است.

انرژی ارتباطی ادمین سایت: شما می خواهید بتوانید به همه افراد نیروی کار، از جمله توسعه دهندگان، طراحان، سازندگان محتوا و افراد بالقوه بپیوندید. بنابراین یک رابطه خوب در این راه موثر است.

دانش طراحی: ادمین وب سایت باید حداقل از اصول طراحی سایت در کرج و برنامه نویسی وب سایت آگاه باشد تا برای انجام تنظیمات اضطراری جزئی به یک شرکت موقعیت یابی مراجعه نکند.

دانش تولید محتوا و کار بهینه سازی: یکی از بسیاری از امکانات مهم این شغل، آگاهی کامل از تولید محتوای خاص و بهینه سازی آنها برای بازاریابی بالاتر، جایگاه یابی در موتورهای جستجو است. در شرکت های بزرگ معمولا نیروی کار حرفه ای ویژه ای برای ارائه محتوا وجود دارد، اما این ادمین سایت است که باید مبانی کار خود را ارزیابی کند و اساساً قابل قبول ترین و بهینه ترین محتوا را برای جایگاه یابی انتخاب کند.

ادامه مطلب
بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

آشنایی با نرم افزارهای تجزیه و تحلیل ادمین سایت : مدیر وب سایت باید راه حل را با ابزارهایی مشابه کنسول جستجوی گوگل

لطفا بازخورد خود را اینجا بگذاریدx
، گوگل آنالیتیکس، ابزارهای آماری و ابزارهای مختلف بازاریابی موتورهای جستجو بداند و روز به روز از آنها استفاده کند.

معنی ادمین سایت

شما باید موارد زیادی را دیده باشید که افراد یا شرکت های مختلف ادمین و مدیر وب سایت یا وب سایت های رسانه های اجتماعی خود را به افراد واگذار می کنند تا بتوانند تمام جنبه های کسب و کار خود و مدل نسبت داده شده به کار خود را مدیریت کنند. افرادی که ادمین وب سایت ها یا سایت های رسانه های اجتماعی را مدیریت می کنند، مدیر نامیده می شوند. اگر می خواهید بدانید ادمین کیست و چه وظایفی می تواند در شبکه های اجتماعی داشته باشد، بخشی از ما باشید!

معنی ادمین سایت
معنی ادمین سایت

ادمین یعنی چی؟

ادمین احتمالا یکی از رایج ترین عبارات در بین فعالان دیجیتال و دیجیتال است. این عبارت در اصل به معنای اداره و در فارسی به معنای ناظر است. احتمالاً افرادی در اطراف شما خواهند بود که بدون خروج از محل زندگی خود درآمد ماهانه خوبی دارند و اگر از آنها در مورد نوع ورزش و شغلشان بپرسید می گویند که مدیر و ادمین سایت هستند.

معرفی ادمین سایت؛ ادمین سایت کیه؟!

با گسترش شبکه های اجتماعی و تبلیغات و بازاریابی دیجیتال در اینترنت، شرکت های زیادی پا به عرصه وجود گذاشتند که هر کدام خواهان حکمرانی خوب برای توسعه شرکت خود هستند. دوره مدیریت برای شخصی استفاده می شود که موقعیت وب سایت یا نمایه رسانه های اجتماعی را مدیریت می کند. در واقع اجرای یک وب سایت یا پروفایل در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام مستلزم ایجاد محتوای جذاب و کاربرپسند، برنامه ریزی و تجربه در این فضا است.

 مدیریت ادمین وردپرس

وردپرس دارای یک سیستم اداری کاربر مدیر است مدیریت ادمین وردپرس که تعیین می کند چه کاری می تواند و چه کاربر می تواند در وب سایت شما انجام دهد. دانستن این سرپرستان و مجوزهای کاربر ضروری است در حالی که وردپرس شما در حال رشد است.

 مدیریت ادمین وردپرس
مدیریت ادمین وردپرس

در این آموزش ، ما به مدیران و مجوزهای وردپرس نگاه خواهیم کرد تا بتوانید مدیرمدیر سایت را بهتر کنید.

ادمین وردپرس چیست؟
ادمین وردپرس چیست؟

استفاده صحیح از مدیران و مجوزهای کاربر وردپرس به شما امکان کنترل کامل در وب سایت وردپرس سایترا می دهد و می تواند به بهبود امنیت وب شما در سایت کمک کند.کاربران افرادی هستند که قبلاً در سایت شما ثبت نام کرده اند ادمین وردپرس در کرج و به هر کاربر در هنگام ایجاد یک حساب کاربری اختصاص داده می شود.

سرپرست کاربر از ویژگی های خاص یا مجوزهایی تشکیل شده است که تعیین می کند چه کاری می تواند در وب سایت سایت شما انجام دهد.

پس از نصب وردپرس ، پنج سرپرست کاربر استاندارد در دسترس هستند:

  1. مدیر
  2.  ویراستار
  3.  نویسنده
  4.  شرکت کننده
  5. – مشترک

با نگاهی به اینفوگرافیک زیر ، می توانید یک مقایسه کامل بصری بین هر مدیر کاربر مشاهده کنید:

دسترسی ادمین سایت وردپرسی

همچنین می توانید خلاصه ای از مدیران کاربر و توانایی ها و مجوزهای آنها را در زیر بخوانید.

  1.  مدیر سایت

در یک وب سایت معمولی ادمین سایت WordPress ، مدیر قدرتمندترین مدیر کاربر است. کاربران مدیر می توانند پست های جدید اضافه کنند ، پست های هر کاربر را ویرایش کرده و آن پست ها را حذف کنند.

علاوه بر این ، آنها می توانند لوازم جانبی و مضامین را نصب ، ویرایش و حذف کنند.

از همه مهمتر ، کاربران مدیر می توانند کاربران را اضافه و حذف کرده و اطلاعات کاربر موجود ، از جمله رمزهای عبور آنها را تغییر دهند.

این سرپرست اساساً برای صاحبان سایت محفوظ است و کنترل کاملی را بر روی وبلاگ وردپرس خود به شما می دهد. اگر از WordPress سایت با چندین کاربر استفاده می کنید ، باید بسیار مراقب باشید که کاربر مدیرB را به چه کسی اختصاص دهید.

  1. سردبیر ویرایشگر

کاربران با مدیر ویرایشگر وردپرس کنترل کاملی بر محتوای وب سایتe شما دارند.

ادامه مطلب
افزایش فروش طراحی سایت در کرج

آنها می توانند هر پستی را در سایت ، از جمله انتشار توسط دیگران ، اضافه ، ویرایش ، انتشار و حذف کنند. ویرایشگر می تواند نظرات را ویرایش ، ویرایش و حذف کند.

ویراستاران به تغییر تنظیمات سایت ، نصب افزونه ها و مضامین یا اضافه کردن کاربران جدید دسترسی ندارند. مدیر نویسنده

کاربران با یک مدیر نویسنده می توانند پست های خود را بنویسند ، ویرایش و منتشر کنند. آنها همچنین می توانند پست های خود را حذف کنند ، حتی اگر قبلاً منتشر شده باشند.

هنگام نوشتن ، نویسندگان نمی توانند دسته های جدیدی ایجاد کنند ، اما می توانند از دسته های موجود انتخاب کنند. آنها همچنین می توانند پست های خود را علامت گذاری کنند.

نویسندگان می توانند نظرات را مشاهده کنند ، حتی نظرات در انتظار یک مرور کلی ، اما نمی توانند هرگونه نظر را تغییر دهند ، تأیید یا حذف کنند.

آنها به تنظیمات ، افزونه ها یا مضامین سایت دسترسی ندارند ، بنابراین  ادمین کاربری در معرض خطر نسبتاً کم است. تنها استثنا امکان حذف پست های ارسال شده شما است.

    3.مدیر شرکت کننده

کاربران می توانند پست های جدید اضافه کرده و پست های خود را ویرایش کنند ، اما نمی توانند پست هایی را منتشر کنند.

هنگام نوشتن پست ، آنها می توانند از دسته های موجود انتخاب کنند و علائم خاص خود را ایجاد کنند.

بزرگترین نقطه ضعف شرکت کنندگان این است که آنها نمی توانند پرونده ها را بارگذاری کنند ، بنابراین نمی توانند تصاویر را به پست های خود اضافه کنند.

همکاران همچنین می توانند همه نظرات را در وب سایت

لطفا بازخورد خود را اینجا بگذاریدx
سایت مشاهده کنند ، اما نمی توانند نظرات را تأیید یا حذف کنند.

سرانجام ، آنها به تنظیمات ، جک ها یا مضامین وب سایت دسترسی ندارند ، بنابراین آنها نمی توانند هیچ تنظیماتی را در سایت شما تغییر دهند.

  1. مدیر مشترک

کاربران با یک سرپرست مشترک می توانند وارد وردپرس سایت شوید ، مشخصات کاربر خود را به روز کرده و رمز عبور را تغییر دهند.

آنها نمی توانند پست بنویسند ، نظرات را تماشا کنند یا کار دیگری را در بخش مدیر وردپرس خود انجام دهند.این  ادمین کاربری به ویژه در صورتی که عضویت سایت ، یک فروشگاه آنلاین یا سایت دیگر داشته باشید که کاربران می توانند ثبت نام و ورود به سیستم داشته باشند ، بسیار مفید است.

اگر می خواهید تجربه ورود به سیستم خود را برای بازدید کنندگان خود ایجاد کنید ، به آموزش ما در مورد نحوه اضافه کردن ورود به سیستم و کنترل های گرافیکی به وردپرس نگاه کنید.

این  ادمین کاربری فقط در یک شبکه وردپرس سایت در دسترس است.

کاربرانی که یک سرپرست فوق العاده کاربر دارند می توانند سایت را در یک شبکه سایت اضافه و حذف کنند. آنها همچنین می توانند افزونه ها و مضامین را نصب کنند ، کاربران را اضافه کنند و اقدامات را در شبکه های مختلف استارتاپ های وردپرس سایت انجام دهند.

از آن به عنوان دسترسی اداری به هر سایتe در شبکه فکر کنید.

سفارشی سازی ادمین وردپرس

سرپرستان کاربر استاندارد وردپرس دارای ویژگی هایی هستند که برای اکثر وبلاگ های سایت و WordPress کار می کنند.

به عنوان مثال ، اگر شما یک وب سایت مجله سایت را رهبری می کنید ، ادمین ویرایشگر ممکن است کارمند بالا باشد ، مدیر کاربر “نویسنده” ممکن است برای کارمندان جوان تر باشد و مدیر “همکار” ممکن است نویسنده مهمان باشد.

اما گاهی اوقات ممکن است بخواهید مجوزها و قابلیت های سرپرست را برای نیازهای خاص وب خود از سایت تنظیم کنید.

به عنوان یک ادمین نویسنده استاندارد که به کاربران امکان می دهد پست های خود را منتشر کنند و همچنین به آنها اجازه می دهد تا پست های منتشر شده خود را حذف کنند. در این حالت ، شما ممکن است بخواهید عملکردی را که به نویسندگان اجازه می دهد پست های خود را حذف کنند ، حذف کنید.

ادامه مطلب
طراحی سایت وردپرس در کرج

برخی از افزونه ها وجود دارد که سرپرستان خاصی را به وب سایت سایت شما ، مانند سرپرست کاربر سرپرست اضافه می کند.اما اگر می خواهید مدیران وردپرس خود را تنظیم کنید ، ساده ترین راه استفاده از اعضای اعضا است. این امکان را به شما می دهد تا مدیر را ایجاد کنید و سرپرستان کاربر را در وب سایت خود سایت تغییر دهید.

اولین کاری که باید انجام دهید فعال و نصب پلاگین است. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب پلاگین وردپرس نگاهی بیندازید.

پس از فعال شدن ، یک مورد جدید از منوی به نام “اعضا” در پانل وردپرس مدیر خود خواهید داشت.

شما باید به بخش اعضا “سرپرست” بروید و سپس بر روی  ادمین کاربری که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید.

در این مثال ، ما مدیر “نویسنده” را ویرایش می کنیم ، اما شما می توانید بهترین مدیر را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

این کار شما را به صفحه ای می برد که می توانید عملکردهای سرپرست را به طور کامل تنظیم کنید.

برای حذف یک عملکرد سرپرست ، فقط قسمت “رد” را تیک بزنید. اگر می خواهید یک ویژگی جدید اضافه کنید ، کادر “Grant” را بررسی کنید.

در اینجا ، ما در مورد احتمال حذف پست های کاربر ، زمینه “رد” را بررسی می کنیم.

اگر زمینه را برای سرپرست موجود تیک بزنید ، آن کاربر قادر به استفاده از آن نخواهد بود.

پس از اتمام تنظیم سرپرست خود ، حتماً روی دکمه “بروزرسانی” کلیک کنید.

تغییراتی که شما ایجاد می کنید به طور خودکار در مورد همه کاربران فعلی که آن مدیر و کلیه کاربران جدید را که به مدیر اختصاص داده شده اند اعمال می کنند.

ادمین سایت وردپرس در کرج

ادمین سایت وردپرس در کرج کار دیگری که می توانید انجام دهید ادمین سایت وردپرس در کرج ایجاد کاملاً سرپرستان کاربر خود در وردپرس با مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد است.

برای انجام این کار ، ما از همان افزونه در بالا استفاده خواهیم کرد.کافی است طراحی سایت وردپرس در کرج به بخش اعضا »افزودن یک سرپرست جدید بروید و سپس به سرپرست جدید خود یک نام بدهید.

در این مورد، ما در حال ایجاد یک مدیر توسعه دهنده هستیم که می توانیم با مجوزهای ویژه به توسعه دهنده وردپرس بدهیم.

ستون سمت چپ دارای چندین بخش است که دارای لیستی از قابلیت های موجود است. برگه “Appearance” را انتخاب کنید و سپس توابعی را برای ویرایش، نصب و به روز رسانی تم ها اضافه کنید.

ادمین وردپرس چیست؟
ادمین وردپرس چیست؟

پس از آن، حتما روی دکمه «افزودن مدیر» کلیک کنید تا مدیر کاربر ذخیره شود.

در مرحله بعد، می توانید یک کاربر جدید ایجاد کنید و یک مدیر جدید به آن کاربر اختصاص دهید.

برای انجام این کار، به Users »Add new بروید و سپس اطلاعات کاربری جدید خود را پر کنید.

در پایین صفحه، بخش “User Administrator” را مشاهده خواهید کرد.

به سادگی کادر مدیران کاربری را که می خواهید به کاربر جدید اختصاص دهید علامت بزنید و سپس روی دکمه “افزودن کاربر جدید” کلیک کنید.

اکنون، یک وردپرس سفارشی جدید  ادمین کاربری ایجاد کرده اید و آن را به یک کاربر جدید اختصاص داده اید.


سوالات متداول در خصوص ادمین سایت وردپرس

چرا باید از ادمین سایت وردپرس استفاده کنیم؟

به منظور حفظ اطمینان از سلامت و صحت سایت و کسب کار آنلاین خود نیاز به استفاده از ادمین برای سایت رو دارا هستید.

هزینه ادمین سایت وردپرس چقدر است؟

هزینه خدمات ادمین سایت وردپرس بسته به نوع کسب کار و فروش شماست که به صورت سالیانه این مبلغ محاسبه می شود.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
5 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ندا مرزداران
ندا مرزداران
6 ماه قبل

چقد عالی میشه اینکه آموزش ادمین سایت رو هم بزاری

اکبر امامی
اکبر امامی
6 ماه قبل

من میخوام ادمین سایت وردپرسی بشم میتونید راهنماییم کنید

صدرا پورکرم
صدرا پورکرم
6 ماه قبل

خودتونم استخدام ادمین سایت دارید اگر دارید با شماره 093xxxxxxxx تماس بگیرید.
ممنون از سایت خوبتون

امیر پورحیا
امیر پورحیا
6 ماه قبل

لطفا اگه استخدام ادمین وردپرس داشتید خبرم کنید
امیر پورحیا
091xxxxxxxx

یغما صالحنژاد
یغما صالحنژاد
6 ماه قبل

ما چند سال پیش یه پسری رو آوردیم و سایتمون رو دادیم دستش سایت رو خراب کرد که هیچی کلی هم پول بابت به ظاهر ادمین بودن از ما گرفت دیگه پشت دستمو داغ کنم که با جایی کار کنم که معتبر نباشه و نمونه کار خوب ارائه نده

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام سوالی دارید؟ از من بپرسید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
5
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x